ארגון יועצי מערכות התקשורת החליט לצרף את יועצי המגזר הביטחוני לארגון 

ארגון יועצי מערכות התקשורת (אימ"ת) יצרף מעתה גם את יועצי המגזר הביטחוני כחברים בארגון. כך הוחלט באסיפה כללית מיוחדת של הארגון, שדנה בנושא. המשמעות היא כי מעתה יוכלו גם יועצי המגזר הביטחוני להירשם ולקחת חלק פעיל בפעילויות הארגון ובהחלטותיו לכל דבר ועניין.

יועצי המגזר הביטחוני הינם קבוצה המונה כמה עשרות יועצי תקשורת, המורכבת משכירים ועצמאיים, אשר מועסקים במערכת הביטחון. מטרתם לקדם ולבסס את העיסוק בייעוץ בתחום מערכות התקשוב במגזר הביטחוני, לצד קידום ושיפור ההכשרה והרמה המקצועית של העוסקים בתחום..

במסגרת האסיפה הכללית הוחלט, בשונה מהמצב שהיה עד עתה, כי גם יועצי תקשורת העובדים כשכירים יוכלו להתקבל לארגון יועצי מערכות התקשורת, על בסיס חברות אישית, ללא התניה וללא תלות של חברות המעסיק בארגון. .
יצחק (יוליאן) פינקלשטיין, יו"ר הארגון, מסר כי "אנו שמחים לקבל לארגון את יועצי המגזר הביטחוני, המהווים מרכיב חשוב בתחום יועצי מערכות התקשורת, ולכן מדובר בחיבור טבעי ונכון. אין לי ספק כי הצטרפותם של יועצי המגזר הביטחוני יתרום לחיזוק מעמד הארגון ויכולת השפעתו, לקידום המטרות המשותפות של כלל היועצים החברים בו."