סיסקו אירחה את ארגון יועצי מערכות התקשורת והציגה חידושים טכנולוגיים וקונספט חדש: רשת ללא גבולות 


חברי ארגון יועצי מערכות התקשורת (אימ"ת) התארחו במשרדי חברת סיסקו בנתניה במסגרת כנס משותף, במהלכו הוצג מגוון רחב של פתרונות תקשורת חדשניים מבית סיסקו. הכנס נערך ב - 24.2.2010 במשרדי סיסקו בנתניה.

בין היתר הוצגו באירוע מגמות וחידושים טכנולוגיים בתחומי ה–LAN, הרשתות האלחוטיות ופתרונות אבטחה פיזיים מבוססי IP, הכוללים מצלמות ובקרת כניסה וכן הכרזות חדשות בתחום הנתבים. בסיום האירוע ערכו המשתתפים סיור במעבדות סיסקו.    

אילן זולברג, מזכיר אימ"ת, הודה לסיסקו על הכנס וציין כי "כנס זה מאפשר ליועצי מערכות התקשורת להכיר מקרוב את החידושים של סיסקו בתחומי התקשורת, ולדון יחד עם מומחי החברה במגמות האחרונות בשוק. מטרתנו בארגון היא לפעול להעשרת הידע המקצועי של החברים. אנו עורכים ימי עיון עם הספקים המובילים בעולם ובארץ, כדי שנוכל לבחור עבור לקוחותינו את הפתרונות והחידושים המתאימים להם ביותר."

יניב קטן, מנהל פיתוח עסקי בסיסקו אירופה אמר כי "סיסקו שומרת על קשר רציף עם יועצי מערכות התקשורת, לאור קשרם ההדוק עם ציבור הלקוחות. "ארגון היועצים" מייצג את הלקוחות בתחום, ועל כן סיסקו מעוניינת להקנות להם את הכלים העדכניים ביותר בתחום, וחושפת אותם לחידושים ולטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם ה- IT". להערכתו של קטן, הארכיטקטורה החדשה של "רשת ללא גבולות" (Borderless network), אשר סיסקו חשפה, תאפשר ללקוחות ליהנות מפישוט ויעול תהליכים, תוך כדי חיסכון בעלויות ושיפור הביצועים".