ארגון יועצי מערכות התקשורת (אימ"ת) קיים את האספה הכללית השנתית של הארגון. במהלך האסיפה הוצגו בפני חברי הארגון סקירות מקיפות בנוגע לפעילות הארגון בשנת 2009 וכן את תוכנית העבודה של הארגון לשנת 2010.

במסגרת האסיפה נערכו בחירות לבעלי תפקידים בארגון: ליו"ר אימ"ת נבחר יוליאן פינקלשטיין, ואילן זולברג נבחר לתפקיד מזכיר אימ"ת. השניים ימשיכו לכהונה נוספת בתפקיד לאחר שנבחרו פה אחד וזכו לשבחים רבים על פועלם הנמרץ בקידום הארגון, שיפור מעמדו וגיוס חברים נוספים לשורותיו.

כמו כן, נבחרו חברים חדשים לתפקידי מוסדות הארגון: לחברי המזכירות נבחרו רוני וולובלסקי, אבי יבין, חנן ינון, אברהם קדם, אילן זולברג, שאול קולמן ויוליאן פינקלשטיין. לועדת הביקורת נבחרו: נאור לוי, בני סיגלוב ומשה שפר. מיקי ברקאי ימשיך לשמש כראש צוות קשרי ממשל של הארגון.

יש להדגיש כי שנת 2009 אופיינה בפעילות אינטנסיבית של הארגון, במהלכה התקיימו כ–10 ימי עיון ומפגשים מקצועיים של הארגון בשיתוף עם חברות מובילות בשוק, נערכו שני אירועים מקצועיים בני יומיים של חברי הארגון שהתקיימו בבתי מלון באילת ובים המלח. חברי ועדת קשרי ממשל קיימו מפגשים עם בכירי משרד התקשרות ועם מנכ"ל המשרד, עו"ד עדן בר טל. אתר האינטרנט של הארגון שודרג ועוצב מחדש והוא כולל חומרים עשירים ומגוונים בניהולו של חבר הארגון, מיקי לבנת.

השנה האחרונה התאפיינה גם בגידול ניכר במספר החברים במהלכה הצטרפו 17 חברים חדשים לשורות הארגון.

יוליאן פינקלשטיין, יו"ר ארגון יועצי מערכות התקשורת מסר "אנו מסכמים בסיפוק רב את שנת 2009 ובכוונתנו להמשיך בתנופת הארגון גם בשנה הנוכחית. אין ספק כי ארגון חזק יביא לשיפור מעמדם של יועצי מערכות התקשורת ויביא להעלאת הידע והסטנדרטים של העוסקים בתחום. במקביל, אנו נמשיך לקחת חלק פעיל בתהליכי הרגולציה המואצים המאפיינים שוק זה ונשאף, כגוף המאגד את המומחים בענף זה, להשפיע על מהלכים אלה לטובת הציבור בישראל".